Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Na świecie dominuje zmowa milczenia\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Zofia Safteruk [ 27-03-2007 ]
Po deklaracji Korei Północnej dotyczącej przeprowadzenia testów nuklearnych Rada Bezpieczeństwa ONZ nałożyła sankcje na tamtejszy reżim komunistyczny. Unia Europejska zaakceptowała tę decyzję.
czytaj więcej »
  
[ 25-03-2007 ]
Sankcje nałożone przez Radę Bezpieczeństwa ONZ na Teheran w związku z irańskim programem atomowym zostały pozytywnie ocenione przez międzynarodową społeczność.
czytaj więcej »
  Sekretarz generalny ONZ w Iraku
Agnieszka Oleszczuk [ 22-03-2007 ]
„Sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun przybył w czwartek do Bagdadu, gdzie spotka się z premierem Iraku Nurim al- Malikim” – podała do wiadomości iracka telewizja.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 22-03-2007 ]
Najwyższy irański przywódca duchowo- polityczny, ajatollah Ali Chamenei powiedział w środę, że sankcje ONZ wobec Iranu są bezprawne, dlatego Teheran podejmie kroki, które też będą niezgodne z prawem międzynarodowym.
czytaj więcej »
  
[ 12-03-2007 ]
Unia Europejska ma przygotowane plany dotyczące przejęcia od ONZ misji w Kosowie- wynika z poufnego raportu zrelacjowanego przez agencję AP.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2007 ]

„Prezydent chce być na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa, które będzie rozpatrywało irańskie kwestie nuklearne, by bronić interesów narodu irańskiego w dziedzinie pokojowej technologii jądrowej”- poinformował rzecznik irańskiego rządu Gholam Hossein Elham.

czytaj więcej »
  MAEA Iran sankcje
[ 08-03-2007 ]
35-osobowa Rada Gubernatorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej postanowiła ograniczyć pomoc techniczną dla Iranu w dziedzinie technologii jądrowych.
czytaj więcej »
  
[ 27-02-2007 ]
Była to największa antyamerykańska manifestacja uliczna w serbskiej stolicy od 2000 roku, gdy upadł reżim prezydenta Slobodana Miloszevicia. "Kosowo to Serbia", "Serbskie wojska do Kosowa" - głosiły wypisane na transparentach hasła. Inni apelowali do Rosji, by zawetowała plan w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 23-02-2007 ]
"Szóstka" prowadząca negocjacje z Iranem spotka się w Londynie, by przygotować nową rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie irańskiego programu atomowego - poinformował  zastępca sekretarza stanu USA Nicholas Burns.
czytaj więcej »
  
UN Chronicle [ 23-01-2007 ]

Państwa Najsłabiej Rozwinięte (Least Developed Countries) są słabe strukturalnie. Nie posiadają zdolności przyciągania inwestycji, mają wiele wad spowodowanych wieloma innymi czynnikami jak chociażby zadłużenie zagraniczne. Dla tych krajów pomoc zagraniczna jest podstawowym składnikiem ich rozwoju. Ale są także negatywne skutki pomocy rozwojowej. Jestem przekonany, iż pomoc zagraniczna tworzy czasami zależności będące absolutnie nie do zaakceptowania - twierdzi Anwarul K. Chowdhury*, Zastępca Sekretarza Generalnego ONZ.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl