Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Terroryści ponieśli porażkę...\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Zamachy bombowe w Iraku
[ 12-02-2007 ]
Co najmniej trzy samochody-pułapki eksplodowały w centrum Bagdadu, zabijając ponad 40 osób.
czytaj więcej »
  Raport o wojnie w Iraku
Andrzej Rejnson [ 28-09-2006 ]
Amerykańskie służby wywiadowcze odtajniły raport na temat wojny z terroryzmem. Autorzy tekstu określają wojnę w Iraku jako błąd.
czytaj więcej »
  
[ 23-09-2006 ]

Ani prezydent Francji, ani przedstawiciele rządów Stanów Zjednoczonych i Pakistanu nie potwierdzają doniesień francuskiej prasy.

czytaj więcej »
  
[ 23-09-2006 ]
"Apelujemy do parlamentu i narodu polskiego. Wojska brytyjskie i kanadyjskie odnoszą porażkę za porażką. Dlatego tym bardziej nie powinniście podejmować decyzji o wysłaniu wojsk do Afganistanu" - ostrzega Islamski Emirat Afganistanu.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 18-09-2006 ]
„W pierwszej chwili nie uwierzyłem jak Radio Zet nadawało, myślałem, że to jakiś happening. Po kilkunastu minutach niestety musieliśmy uwierzyć" – powiedział prezydent Lech Kaczyński podczas wizyty w Strefie Zero.
czytaj więcej »
  
[ 22-08-2006 ]

Co łączy Jamesa Bonda i ludzi, którzy udaremnili zamachy na samoloty wylatujące  z londyńskiego Heathrow? Wszyscy byli funkcjonariuszami tego, co łącznie i nieco ceremonialnie nazywa się Tajną Służbą Jej Królewskiej Mości. Na co dzień w Wielkiej Brytanii funkcjonują trzy główne cywilne służby specjalne, jedna organizacja wojskowa oraz kilka instytucji o charakterze koordynacyjnym. Zapraszamy na krótką podróż po świecie agentów Jej Wysokości.

czytaj więcej »
  Zasady korzystania z brytyjskich lotnisk
jb / MSZ [ 10-08-2006 ]
Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało przekazane mu przez stronę brytyjską szczegółowe zasady odprawy pasażerów korzystających z brytyjskich portów lotniczych. W komunikacie nie znalazło się zalecenie unikania podróży lotniczych na trasach przechodzących przez Wielką Brytanię, zwłaszcza londyński port lotniczy Heathrow, choć wcześniej rady takie formułowane były przez samą administrację lotnisk. Publikujemy pełny tekst ministerialnego dokumentu.
czytaj więcej »
  
[ 10-08-2006 ]
Koordynator do spraw służb specjalnych Zbigniew Wassermann powiedział, że w Polsce obecnie nie ma zagrożenia atakami terrorystycznymi. Dodał, że polskie służby stale monitorują sytuację.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2006 ]
Uczestnicy trzydniowego szczytu przywódców wspólnot religijnych odbywającego się w Moskwie potępili usprawiedliwianie przemocy motywami religijnymi. Jednocześnie zaapelowali o traktowanie wiary jako źródła pokoju, a nie walk między ludźmi.
czytaj więcej »
  
AZ [ 26-05-2006 ]
Sąd Najwyższy Osetii Północnej skazał Nurpaszę Kułajewa, terrorystę, który brał udział w zamachu na szkołę w Biesłanie, na karę dożywotniego pozbawienia wolności o zaostrzonym rygorze.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl