Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz: \"Moje stosunki z Rokitą są cieplejsze niż z premierem\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 27-02-2010 ]
„Ta kampania będzie najostrzejsza z dotychczasowych. Młodzi PR-owcy obu stron uczą się od amerykańskich specjalistów, a tam na kandydatach nie zostaje sucha nitka. Dziadek z Wehrmachtu to mały pikuś” – powiedział Kazimierz Marcinkiewicz w wywiadzie dla dziennika „Polska The Times”.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz atakuje PiS
[ 10-12-2007 ]
"Jarosław Kaczyński na kongresie PiS cofnął się do początku lat 90. Jego opis rzeczywistości był nie z tego świata i nie miał żadnych propozycji dla dzisiejszej Polski" - to tylko niektóre zarzuty byłego premiera pod adresem władz PiS.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-11-2007 ]
Jak podaje RMF FM, Jan Rokita i Kazimierz Marcinkiewicz, którzy nie weszli do rządu, na początku przyszłego roku mają powołać wspólną inicjatywę.
czytaj więcej »
  
[ 15-11-2007 ]
Kazimierz Marcinkiewicz w wywiadzie dla RMF FM przyznał, iż dostał propozycję wejścia do nowo powstającego rządu, jednak zdecydował się na jej odrzucenie. Były premier pragnie pozostać w Londynie do 2009 roku, by kontynuować swoją pracę w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-11-2007 ]
ABW podsłuchiwała rozmowy Kazimierza Marcinkiewicza podczas pełnienia przez niego funkcji szefa rządu. Jak podaje "Dziennik", to jednak nie on był celem służb specjalnych.
czytaj więcej »
  PiS stawia na kobiety
Magda Dunin-Markiewicz [ 08-10-2007 ]
Wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego PiS, Aleksandra Natalii-Świat, podczas konwencji partii w Warszawie, przekonywała, że stawia ona „na kobiety”.
czytaj więcej »
  Kuszenie Jana Rokity
Sonia Ziemba [ 21-09-2007 ]
Zabieganie o Jana Rokitę przez PiS sięgnęło najwyższych władz partii. Jarosław Kaczyński wypowiada wiele komplementów pod jego adresem i mówi, że „nie można go zmarnować”, a Joachim Brudziński, sekretarz generalny partii proponuje, by Rokita po wyborach został wicepremierem w rządzie PO-PiS.
czytaj więcej »
  
[ 11-02-2007 ]

Jan Rokita zapowiedział, że w najbliższym czasie zamierza spotkać się z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zaznaczył jednocześnie, że obaj politycy na razie nie maja wspólnych planów.

czytaj więcej »
  
Anna Heba [ 21-01-2007 ]
Z sondażu przeprowadzonego na zalecenie tygodnika „Wprost” wynika, że aż 44,5 proc. Polaków rozważa możliwość poparcia wspólnej partii Kazimierza Marcinkiewicza i Jana Rokity, gdyby taka formacja powstała.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 28-10-2006 ]
W redakcji "Dziennika" doszło do spotkania lidera PO Jana Rokity i byłego premiera PiS Kazimierza Marcinkiewicza. Panowie podali sobie ręce. Czy to zwiastun wielkiej koalicji PO – PiS ?
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl