Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz: \"Moje stosunki z Rokitą są cieplejsze niż z premierem\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Janczura [ 28-07-2009 ]
Jak donosi "Dziennik", Lech Kaczyński w najbliższych dniach zaakceptuje cześć pakietu antykryzysowego, czyli ustawę o łagodzeniu skutków kryzysu ekonomicznego dla pracowników i przedsiębiorców. Gazeta sugeruje, że Kaczyński przyjmuje nową strategię.
czytaj więcej »
  Profesor prawa ponad prawem?
[ 23-07-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński wysyłając szefa swej Kancelarii Piotra Kownackiego na przymusowy urlop, naraził się ekspertom od prawa pracy. Jak informuje „Gazeta Prawna”, jedynie w trakcie okresu wypowiedzenia umowy o pracę pracodawca może zobligować pracownika do wzięcia urlopu.
czytaj więcej »
  Wieksze poparcie dla prezydenta?
Anna Kapcia [ 16-07-2009 ]
Z sondażu przeprowadzonego w lipcu przez CBOS wynika, iż poparcie dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest najwyższe od 8 miesięcy.
czytaj więcej »
  Cena jednego podpisu
[ 16-07-2009 ]
Polsce grozi usunięcie jej komisarza w Unii Europejskiej. To cena, jaką może zapłacić za ciągły brak ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
  
[ 16-07-2009 ]
Dziś prezydent Kaczyński wyda wyrok na ustawie medialnej. Od tego zależy jej dalszy los. Albo trafi do Sejmu, ale z wetem prezydenta, albo do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 14-07-2009 ]
O ukaranie Jarosława Kaczyńskiego za pochlebną wypowiedź wobec telefonii komórkowej ubiegać się będą posłowie Lewicy. Sprawą ma zająć się Komisja Etyki Poselskiej.
czytaj więcej »
  
[ 13-07-2009 ]
Zmiana konstytucji, zakazująca osobom skazanym prawomocnym wyrokiem kandydowania do parlamentu, w czwartek podpisana została przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  Spotkanie u prezydenta
[ 13-07-2009 ]
Do 17 lipca prezydent Lech Kaczyński ma podjąć decyzję w sprawie przyszłości ustawy medialnej. 13 lipca zaprosił do swojego pałacu około 30 osób świata kultury, filmu i telewizji, aby wspólnie przyjrzeć się tej sprawie.
czytaj więcej »
  Chlebowski: Prezydent nas kompromituje
[ 12-07-2009 ]
"To jest kompromitacja" - tak ocenia brak podpisu prezydenta pod setką decyzji personalnych dotyczących ambasadorów szef klubu PO Zbigniew Chlebowski. Chce aby tą sprawą zajęła się sejmowa Komisja Spraw Zagranicznych.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
Dziś o godzinie 11.45 odbyło się spotkanie Lecha Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. Tematem przewodnim, który politycy mieli omówić, były rządowe dążenia do zwiększenia podatków, czemu prezydent się sprzeciwia.  
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl