Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz: \"Moje stosunki z Rokitą są cieplejsze niż z premierem\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 09-07-2009 ]
Jak zwykle już na długo przed wyborami prezydenckimi pojawiają się spekulacje kto z kim, dlaczego i, przede wszystkim, jak zwycięży. Po raz kolejny w przedwyborczych prognozach pojawia się nazwisko Jolanty Kwaśniewskiej, która jeszcze za kadencji swojego małżonka była niejednokrotnie typowana do obsadzenia najwyższego urzędu w RP.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2009 ]
Ludwik Dorn coraz ostrzej atakuje swojego byłego szefa Jarosława Kaczyńskiego. Prawo i Sprawiedliwość nazywa partią "sułtana i politycznych eunuchów".
czytaj więcej »
  Spotkanie prezydenta z ministrem Pawlakiem
[ 26-06-2009 ]
W związku z zaplanowaną w dniach 2-3 lipca oficjalną wizytą Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Azerbejdżanie, doszło do Jego spotkania z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem.
czytaj więcej »
  
[ 20-06-2009 ]
Według ustaleń „Rzeczpospolitej”, Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, chce zmian w statucie partii i nowego sposobu układania list wyborczych.
czytaj więcej »
  
[ 14-06-2009 ]
"PiS bez przywództwa Jarosława Kaczyńskiego przestanie istnieć" - mówi szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło. Twierdzi, że PiS zbudowany jest na fundamencie swego lidera.
czytaj więcej »
  Prezydent nie pojedzie do Lednicy
[ 05-06-2009 ]
Lech Kaczyński nie weźmie udziału w XIII Spotkaniach Młodych, bo bał się, że jego obecność będzie odebrana jako element kampanii wyborczej.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 02-06-2009 ]
Wg lidera Prawa i Sprawiedliwości winę za zamieszanie wokół uroczystości 4 czerwca ponosi premier Tusk. Jak powiedział Kaczyński w radiowych Sygnałach Dnia, premierowi zabrakło odwagi.
czytaj więcej »
  
[ 01-06-2009 ]
Libertas Polska zapowiada, że w trybie wyborczym złoży pozew przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. Partia zarzuca mu kłamstwo dotyczące lidera Libertas Declana Ganley’a wypowiedziane w Radiu Maryja i Telewizji Trwam.
czytaj więcej »
  
[ 01-06-2009 ]
Prezes PiS w lipcu zostanie wezwany na posiedzenie Sejmowej Komisji Regulaminowej w związku ze złożeniem przez Janusza Kaczmarka wniosku o uchylenie immunitetu Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 24-05-2009 ]
Ryszard Kalisz skrytykował w Kielcach ostatnie wystąpienia prezydenta i premiera w Sejmie. Według lidera SLD Lech Kaczyński i Donald Tusk dążą do zepsucia systemu konstytucyjnego i wykorzystują swoje kompetencje do działalności politycznej i partyjnej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl