Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz: \"Moje stosunki z Rokitą są cieplejsze niż z premierem\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 19-04-2009 ]
- Jestem osobą, która mówi to, co myśli, albo nic nie mówi - powiedziała Nelli Rokita w "Magazynie 24 godziny". Innych polityków namawia do postępowania w ten sam sposób. Posłanka PiS zdradziła widzom programu kolejne wnioski ze swoich obserwacji, których głównym motywem jest życie jej męża Jana Rokity, nieodmiennie dostarczające pani Nelli świeżych inspiracji.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 15-04-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński wstrzymuje się z wydaniem listów uwierzytelniających sześciu ambasadorom. Jak podaje „Dziennik”, może to mieć związek z tym, że szef MSZ Radosław Sikorski nie podpisał jeszcze zgody na objęcie ambasady przy ONZ przez Annę Fatygę.
czytaj więcej »
  
[ 14-04-2009 ]
Dzisiejsza „Rzeczpospolita” publikuje wyniki sondażu Instytutu Homo Homini, które potwierdzają zdanie ekspertów, że walka o fotel prezydencki toczyć się będzie między Donaldem Tuskiem a Lechem Kaczyńskim.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2009 ]
Szefowie sejmowych komisji spraw zagranicznych i obrony narodowej domagają się zamkniętego posiedzenia, celem wyjaśnienia przyczyn zamieszania na szczycie NATO – podaje serwis internetowy tvp.info.
czytaj więcej »
  
Justyna Rola [ 02-04-2009 ]
Szef PiS Jarosław Kaczyński skrytykował premiera Donalda Tuska podczas konferencji w siedzibie swojej partii.
czytaj więcej »
  Prezydent i Premier z Gadu-Gadu
[ 02-04-2009 ]
GG Network, firma zarządzająca popularnym komunikatorem internetowym, przydzieliła premierowi i prezydentowi specjalne, krótkie numery Gadu-Gadu.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński zwołał na dziś szczyt, którego głównym tematem będzie bezrobocie oraz walka z kryzysem. Zaproszenie na spotkanie otrzymał także Donald Tusk, ale nie wiadomo jeszcze czy premier się na nim pojawi.
czytaj więcej »
  
[ 27-03-2009 ]
Dzisiaj rozpoczął się proces, który Ludwik Dorn wytoczył Jarosławowi Kaczyńskiemu.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 21-03-2009 ]
Archiwum prezydenta, jego rezydencję w Klarysewie i Wiśle będą strzeżone przez prywatne firmy ochroniarskie. Samo pilnowanie willi będzie kosztować ponad milion złotych. Wszystko przez wicepremiera Grzegorza Schetynę, który ograniczył Lechowi Kaczyńskiemu ochronę BOR.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 21-03-2009 ]
Jak twierdzi gazeta "Dziennik", oficjalne doradztwo Kazimierza Marcinkiewicza przy prywatyzacji Polskiej Grupy Energetycznej jest tylko fikcją. Zostając w 2008 r. doradcą w finansowym gigancie, banku Goldman Sachs, Marcinkiewicz zasiał niepokój wśród konkurencyjnych banków inwestycyjnych. Środowisko zastanawia się, jak były premier radził sobie z telekonferencjami i podobnymi wydarzeniami, na których używa się wyłącznie specjalistycznego angielskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl