Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz: \"Moje stosunki z Rokitą są cieplejsze niż z premierem\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 28-03-2006 ]
Premier włącza się do gry w sprawie przedterminowych wyborów. Pojawiły się głosy, że Marcinkiewicz chce zgłosić wniosek o wotum zaufania. Wszystko zależy od wyników głosowania nad wnioskiem o samorozwiązanie Sejmu.
czytaj więcej »
  Wybory na wiosne albo w 2009r.
[ 24-03-2006 ]
W piątek prezes PiS, Jarosław Kaczyńsk, powiedział że są spełnione wszystkie warunki aby samorozwiązanie Sejmu nastąpiło w kwietniu. Jeśli nie to wybory powinny sie odbyć w 2009r., po zakończeniu kadencji obecnego Sejmu.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 23-03-2006 ]
W radiowych "Sygnałach Dnia" premier Kazimierz Marcinkiewicz. powiedział, że PiS jest gotowe na zmianę ordynacji wyborczej, aby do wyborów parlamentarnych doszło w pierwszej połowie maja.
czytaj więcej »
  
[ 22-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński uważa, że wybory parlamentarne powinny się odbyć w maju. Jego zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, które wyjaśni obecną sytuację.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2006 ]
Andrzej Lepper mówi że Jarosław Kaczyński powinien stanąć na czele rządu koalicyjnygo. Tymczasem Prezes PiS jasno tłumaczy że premierem pozostanie Kazimierz Marcnkiewicz, niezależnie od tego co się stanie. Jeśli wniosek o samorozwiązanie Sejmu upadnie to nie będzie zmiany premiera.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz nie widzi powodu do podania rządu do dymisji. Według niego, Rada Ministrów pracuje "bardzo dobrze, ciężko i uczciwie", a efekty tej pracy są widoczne. Jednocześnie premier jest jednak zwolennikiem samorozwiązania Sejmu.
czytaj więcej »
  Premier rozmawia z UniCredito
[ 17-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz spotkał się dzisiaj z przedstawicielami UniCredito Italiano, właścicielem Pekao SA i BPH, który chce połączyć oba banki. Wraz z prezesem UniCredito, Alessandro Profumo ustalili że rozmowy w sprawie fuzji mają zacząć się od poniedziałku. Premier liczy że potrwają około trzech tygodni i pozwolą dojść do porozumienia.
czytaj więcej »
  
[ 14-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński przebywa na Litwie z jednodniową wizytą. Rozmawia z prezydentem Valdasem Adamkusem o w spółpracy w ramach UE, bezpieczeństwie energetycznym i wyborach na Białorusi.
czytaj więcej »
  
[ 14-03-2006 ]

Lider PO, Jan Rokita, stwierdził że powołanie kokisji śledczej do zbadania 16-letniej działalności polskiego sektora bankowego jest co najmniej "niemądre". Dodał, parafrazując popularne powiedzenie, że jak się powołuje komisje do zbadania wszystkiego to tak na prawdę powołuje się ją do zbadania niczego.

czytaj więcej »
  
AZ [ 14-03-2006 ]

Gazeta Wyborcza pisze, że Prawo i Sprawiedliwość chce poprawić swój medialny wizerunek. Na początek ma być poprawiony wizerunek Jarosława Kaczyńskiego, który w tym celu dostał rządowego asystenta.

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 91 92 93 94 95 96 97 98  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl