Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marcinkiewicz: \"Moje stosunki z Rokitą są cieplejsze niż z premierem\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Marcinkiewicz w Szwecji
Mery-Lou Nowak ze Sztokholmu [ 14-03-2006 ]

Premier Polski Kazimierz Marcinkiewicz przebywał wczoraj w Szwecji z jednodniową wizytą. W programie były m.in. spotkanie z królem Karolem XVI Gustawem, przedstawicielami parlamentu oraz plenarne obrady z premierem Szwecji Göranem Perssonem. Wizyta była początkowo zaplanowana na 30 stycznia, jednak została wówczas odwołana z powodu katastrofy na Śląsku.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 13-03-2006 ]
Według prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, komisja śledcza do zbadania prawidłowości i efektywności działania prezesa Narodowego Banku Polskiego i Komisji Nadzoru Bankowego może być powołana na najbliższym posiedzeniu Sejmu. Zaplanowane jest ono na przyszły tydzień.
czytaj więcej »
  Kurski kontra Rokita
Andrzej Rejnson [ 11-03-2006 ]
"Życie Warszawy" sugeruje, że może dojść do medialnej bitwy. Jej aktorami mieliby być Jan Rokita i Jacek Kurski. Polem na, którym mieliby się spotkać ma być komisja śledcza ds. mediów.
czytaj więcej »
  PO o straszeniu LPR i Samoobrony
[ 07-03-2006 ]
Wiceszef Platformy Obywatelskiej, Jan Rokita, zapowiedział że PO odniesie się do wniosku  PiS o samorozwiązanie Sejmu jeśli takowy zostanie złożony.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz o pakcie
AZ [ 05-03-2006 ]
W sytuacji, gdy nie ma możliwości wdrażania programu naprawy państwa, wtedy tworzy się nowy układ władzy, albo rozpisuje przedterminowe wybory. W te sposób Kazimierz Marcinkiewicz skomentował funkcjonowanie paktu stabilizacyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2006 ]
Jarosław Kaczyński na koferencji prasowej we Wrocławiu powiedział że pakt stabilizacyjny jest poważnie zagrożony. Powodem tego są działania i wypowiedzi współsygnatariuszy paktu, Romana Giertycha i Andrzeja Leppera. Kaczyński powiedział wprost: "Pan Giertych zaczyna się ostatnio zachowywać bardzo dziwnie". "Nic nie zyska krytykując rząd", dodał przewodniczący PiS.
czytaj więcej »
  
AZ [ 01-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz odniósł się programie Teraz my w telewizji TVN do publikacji tygodnika Newsweek, który napisał, że w 2001 roku na polecenie ministra sprawiedliwości Lecha Kaczyńskiego były prowadzone działania wobec dziennikarzy Rzeczpospolitej.
czytaj więcej »
  Wizyta prezydenta na Ukrainie
[ 01-03-2006 ]

Po „pomarańczowej rewolucji” stosunki polsko-ukraińskie przeszły do porządku dziennego w obydwu stolicach. Polska była zaabsorbowana wyborami parlamentarnymi, a następnie prezydenckimi. Dużo wysiłku pochłonęły negocjacje w sprawie budżetu europejskiego. Ukraina z kolei nieustannie była targana przez wewnętrzne spory polityczne. Na dodatek kłody pod nogi rzucała Rosja. W 2005 roku odbyło się kilka spotkań na różnych szczeblach. Organizowano konferencje na temat pomarańczowych zmian na Ukrainie, podpisano kilka umów międzyrządowych. Większe ożywienie w kontaktach oficjalnych można zauważyć w ostatnich tygodniach.

czytaj więcej »
  Przebudzenie w Kaczogrodzie
Cyprian Niewiadomski [ 28-02-2006 ]

I oto obudziłem się w swoim mieszkaniu, a wyglądając przez okno doszedłem do wniosku, że w gruncie rzeczy nasz kraj to wspaniałe miejsce. Jakby nie patrzeć w miarę bogaty, niespotykani nigdzie indziej, oryginalni ludzie. Jest jeden problem – ogromny problem: otóż kraj ten został owładnięty przez tajemne siły, siły na dodatek żenujące. Niestety wszystko byłoby może i zabawne, ale to się dzieje naprawdę, to budzi zgrozę.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 27-02-2006 ]
Podczas konferencji prasowej w Krakowie, Jarosław Kaczyński powiedział, że w Polsce nie ma niezależnych mediów. Prezes PiS zaznaczył, ze media na ogół działają w interesie swoich właścicieli i mocodawców politycznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 92 93 94 95 96 97 98  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl