Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Gala BCC               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Szymczyk [ 27-11-2007 ]
„Jeśli będzie stały wzrost i poprawa warunków do życia, to Polacy będą chcieli wracać i zakładać rodziny u nas” – mówi w wywiadzie dla portalu e-polityka.pl poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Gut Mostowy*.
czytaj więcej »
  Sarkozy wspiera Kadafiego
Jakub Noch [ 28-10-2007 ]
Nicola Sarkozy prowadzi intensywną politykę ocieplania stosunków z Libią. Jak informują francuskie media, w grudniu libijski dyktator po ponad 30 latach odwiedzi Paryż.
czytaj więcej »
  Wyznania Aleksandra Gudzowatego
Arkadiusz Szymczyk [ 04-09-2007 ]
Jeden z najbogatszych Polaków Aleksander Gudzowaty poinformował, że "Józef Oleksy namawiał mnie do składania fałszywych zeznań w sprawie syna Leszka Miller". Te słowa padły w wywiadzie dla radia RMF FM.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 01-11-2006 ]
Wskaźnik wyprzedzający koniunktury, informujący z wyprzedzeniem o przyszłych tendencjach w gospodarce wzrósł w październiku o 1,6 pkt., jednak ciągle jest poniżej swego ostatniego szczytu z czerwca tego roku - podał badający koniunkturę BIEC.
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2006 ]
Pracodawcy nie chcą powołania rzecznika przedsiębiorców. Uważają, że wszelkie sprawy ich dotyczące powinny być uzgadniane i konsultowane między innymi na forum Komisji Trójstronnej.
czytaj więcej »
  
[ 30-10-2006 ]
Eksperci szacują, że co najmniej milion Polaków pracuje za granicą. Niskie płace w kraju są głównym powodem tych wyjazdów .
czytaj więcej »
  Polska - Rosja - gospodarka
[ 04-10-2006 ]
Przedsiębiorcy z Rady Biznesu Polsko-Rosyjskiego liczą na to, że wizyta szefa rosyjskiej dyplomacji w Polsce wpłynie na normowanie stosunków gospodarczych między naszymi krajami. Współpraca gospodarcza ma być jednym z tematów rozmów Siergieja Ławrowa, który rozpoczyna dziś dwudniową roboczą wizytę w Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 03-10-2006 ]
Pracodawcy i związkowcy z Komisji Trójstronnej do spraw społeczno-gospodarczych propunują spotkanie na szczycie z liderami głównych partii politycznych.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
Tylko Francuzi przyciągają w Europie więcej bezpośrednich inwestycji niż my. Jesteśmy też niekwestionowanym liderem w naszym regionie. Badania na ten temat przeprowadziła firma IBM. Wynika z nich, że Europa zajęła pierwsze miejsce na świecie w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych, zdobywając 39 procent wszystkich projektów inwestycyjnych z 2005 roku.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
7 mln zagranicznych turystów odwiedziło Polskę. Jest to o 4,3 proc. więcej niż w tym samym czasie ubiegłego roku - wynika z szacunków Instytutu Turystyki opublikowanych w poniedziałek.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl