Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Będzie autolustracja arcybiskupa Wielgusa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 27-11-2010 ]
Jarosław Spyra, były polski ambasador w Peru zataił fakt pracy w Służbie Bezpieczeństwa.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 13-05-2010 ]
Jarosław Kaczyński złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, że nie miał związków ze służbami PRL; może kandydować na prezydenta - poinformował Sąd Okręgowy w Warszawie.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2009 ]
SLD w przyszłym tygodniu zaprezentuje projekt ustawy, którego głównym celem będzie zniesienie obowiązku lustracji. Jego autorzy lustrację dla osób ubiegających się o funkcje publiczne chcą utrzymać jeszcze przez 5 lat, a później definitywnie zakończyć.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2009 ]
Sąd Okręgowy we Wrocławiu uznał, że znany działacz Samoobrony Janusz Maksymiuk złożył nieprawdziwe oświadczenie lustracyjne. Ten nie zgadza się z orzeczeniem i zapowiada apelację.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 10-06-2009 ]
Już wkrótce Instytut Pamięci Narodowej udostępni dziennikarzom i badaczom nowy katalog danych, który ma ułatwić lustrację. Znajdzie się w nim 30 razy więcej informacji niż na tzw. liście Wildsteina.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2009 ]
W dzisiejszym Kontrapunkcie RMF FM i "Newsweeka" były prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział, że wie kim jest agent o pseudonimie Alek.
czytaj więcej »
  Lustracja prezydenckiego ministra
[ 15-05-2009 ]
Sąd Okręgowy w Warszawie zajął się sprawą lustracji ministra w Kancelarii Prezydenta RP Mariusza Handzlika. Minister sam złożył wniosek o jego wszczęcie, bo – jak twierdzi – chce dowieść, że jego oświadczenie lustracyjne było prawdziwe, a on nie współpracował nigdy ze służbami PRL.
czytaj więcej »
  
[ 15-01-2009 ]
Projekt nowej ustawy lustracyjnej, autorstwa PO, powstanie w ciągu kilku miesięcy – zapowiedział szef klubu Zbigniew Chlebowski. Dodał jednocześnie, że w chwili obecnej jest za wcześnie, by mówić o szczegółach.
czytaj więcej »
  Zabytki to sprawa polityczna?
Jakub Noch [ 18-09-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński odwołał dwudziestu członków Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Z podlegającemu prezydentowi ponad stuosobowego społecznego gremium zostali usunięci m.in. bp. Tadeusz Pieronek, Józefa Hennelowa, Krystyna Zachwatowicz, a nawet Mieczysław Gil.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2008 ]
Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła, że zostało złamane prawo budowlane i ustawa o rachunkowości w inwestycji, w której brali udział posłowie PO i PSL Miron Sycz i Adam Krzyśków.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl