Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Będzie autolustracja arcybiskupa Wielgusa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 15-07-2008 ]
Klub PiS proponuje zmianę w konstytucji, aby akta IPN były bardziej powszechne dla informacji publicznej. Miałby to być krok do postulowanego przez tę partię całkowitego otwarcia wszystkich akt.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich zdecydował o wycofaniu skargi ws. ustawy lustracyjnej, którą przed rokiem skierował do Trybunału Konstytucyjnego, aby ten rozstrzygnął, czy oficerowie i agenci SB mogą mieć dostęp do stworzonych przez siebie dokumentów z czasów pełnienia funkcji w aparacie bezpieczeństwa PRL, czego zabrania im obecne prawo.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 10-05-2008 ]
Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zamierza ograniczyć dostęp do zawodów pracowniczych. Ćwiąkalski pragnie wprowadzić limity aplikantów, wprowadzić jeden egzamin państwowy na aplikacje i dodatkowy egzamin dla doradców prawnych.
czytaj więcej »
  PiS chce zmian kodeksu karnego
Arkadiusz Szymczyk [ 19-04-2008 ]
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (PiS) przedstawił propozycje swojej partii w ramach kodeksu karnego. Główne zmiany mają dotyczyć porwań. PiS liczy na poparcie swojego projektu przez wszystkie partie.
czytaj więcej »
  
[ 03-03-2008 ]
Eurodeputowany Bronisław Geremek w piśmie do PKW poinformował, że - podobnie jak rok temu - nie złoży oświadczenia lustracyjnego. - To moja prywatna sprawa - ucina komentarz.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Ministerstwo Sprawiedliwości opracowuje rewolucyjny projekt informatyzujący postępowania sądowe. Wymiar sprawiedliwości planuje, by za dwa lata część spraw była rozpatrywana za pośrednictwem Internetu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Były premier Józef Oleksy zdecydował się na wytoczenie procesu przeciwko Polsce przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Jego skarga została przez Trybunał przyjęta
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-01-2008 ]
W Ministerstwie Sprawiedliwości przygotowywany jest projekt zmiany przepisów dotyczących egzaminów prawniczych. Planowane jest wprowadzenie nowego egzaminu – dopiero po jego zaliczeniu możliwe będzie podjęcie działalności prawniczej.
czytaj więcej »
  
[ 24-12-2007 ]
Arcybiskup Kazimierz Nycz w rozmowie z dziennikarzami "Dziennika" stwierdził, że zmierzenie się z prawdą "tamtych" czasów nie jest jedynie problemem Kościoła, ale i całej Polski. Jest to zadanie nieodrobione w 1989 roku, które mści się po latach.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2007 ]
Nie ma przeszkód, żeby Boni, który przyznał się do współpracy z SB, zasiadał w rządzie Tuska – uważają działacze PO.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl