Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Będzie autolustracja arcybiskupa Wielgusa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Boni odpiera zarzuty prof. Dakowskiego
Jakub Noch [ 01-11-2007 ]
Komentując zarzuty prof. Dakowskiego, Michał Boni stwierdził, że przekraczają one granice absurdu. „Nie wiedziałem gdzie są offsety, ani jaka jest siatka kolportażu” – argumentuje.
czytaj więcej »
  Nowelizacja prawa medialnego
[ 23-10-2007 ]
"Gazeta Wyborcza": "media publiczne są teraz w całości w rękach opozycji, dlatego Platforma już przygotowuje zmiany w prawie medialnym".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 18-09-2007 ]
Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka poinformował, że jego instytucja rozważa wstrzymanie publikacji katalogów dotyczących osób z życia publicznego do czasu zakończenia wyborów parlamentarnych. Ostateczna decyzja o terminach publikacji będzie znana po otrzymaniu przez Instytut ekspertyz prawnych.
czytaj więcej »
  Nocna zdrada
Tomasz Piechal [ 12-07-2007 ]

Noc z 4 na 5 czerwca 1992 roku. Sejm. Kilkanaście burzliwych godzin kończy się odwołaniem rządu Jana Olszewskiego i powołaniem na stanowisko premiera Waldemara Pawlaka. Normalna demokratyczna procedura. Rada Ministrów w oczach parlamentu nie wykonuje swej pracy dobrze, więc decyduje się on ją rozwiązać. Czemu jednak tak szybko? Tak nagle? Dziwna pora i dziwny pośpiech. I dlaczego po 15 latach mówi się o tym zdarzeniu jak o zamachu stanu? Czemu prawicowe środowiska tak hucznie uczciły miesiąc temu, rocznicę tego wydarzenia? Dlaczego? Po co?

czytaj więcej »
  Teoria spiskowa ojca Rydzyka
Magdalena Milej [ 08-07-2007 ]
Dlaczego arcybiskup Stanisław Wielgus zrezygnował z funkcji metropolity warszawskiego? Według ojca Tadeusza Rydzyka z powodu gróżb na temat śmierci. "W tych dniach ktoś był u ks. abp. Wielgusa i ks. abp powiedział tak: "Gdybym nie zrezygnował, to by mnie zabili" powiedział na Jasnej Górze dyrektor Radia Maryja.
czytaj więcej »
  
[ 06-07-2007 ]
Odnalezione nowe dokumenty i informacje dotyczące kontaktów abp. Stanisława Wielgusa z organami bezpieczeństwa PRL mają dotyczyć lat 60. – podaje portal TVN24.pl.
czytaj więcej »
  
[ 29-06-2007 ]
Dziś Sejm uchwalił przywrócenie dostępu naukowców i dziennikarzy do akt IPN. W głosowaniu przepadły wszystkie poprawki zgłoszone przez opozycję.
czytaj więcej »
  
[ 27-06-2007 ]
Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź przyznaje, iż kilkunastu hierarchów było tajnymi współpracownikami, a jeden agentem wywiadu PRL.
czytaj więcej »
  
[ 20-06-2007 ]
Jak wynika z sondażu GfK Polonia na zlecenie "Rzeczpospolitej", ponad połowa Polaków chce niezwłocznego ujawnienia listy 500 agenów SB na wysokich stanowiskach.
czytaj więcej »
  
Natalia Krawczuk [ 18-06-2007 ]
Zgodnie z pisemnym uzasadnieniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie lustracji Instytut Pamięci Narodowej ma zwrócić oświadczenia lustracyjne tym, których TK wyłączył spod lustracji.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl