Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Będzie autolustracja arcybiskupa Wielgusa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-01-2007 ]
Sąd Rejonowy Warszawa-Praga zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Henryka Stokłosy na okres dwóch tygodni od chwili zatrzymania. Prokuratura wystąpiła do sądu z tym wnioskiem, bo jest on warunkiem wystawienia listu gończego za byłym senatorem.
czytaj więcej »
  
[ 26-01-2007 ]
W Sejmie zakończyło się głosowanie nad projektem nowelizacji ustawy lustracyjnej z października 2006 r. Za zmianami zagłosowało 208 posłów, 122 było przeciwnych, a 66 wstrzymało się od głosu.
czytaj więcej »
  Sejm lustracja - drugie czytanie projektu
[ 24-01-2007 ]
Około 60-ciu poprawek zgłoszono do prezydenckiego projektu ustawy lustracyjnej. W Sejmie odbyło się drugie czytanie tego projektu. Przywraca on oświadczenia lustracyjne i procedurę karną w sprawach lustracyjnych.
czytaj więcej »
  Prezydencki projekt lustracyjny w Sejmie
Jakub Kufel [ 24-01-2007 ]

 Na dziś planowane jest drugie czytanie prezydenckiego projektu ustawy lustracyjnej. Przewiduje on procedurę karną w sprawach lustracyjnych, przywraca definicję świadomej, tajnej współpracy z Służbami Bezpieczeństwa oraz oświadczenia lustracyjne. Projekt Lecha Kaczyńskiego podtrzymuje zasadę domniemania niewinności.

czytaj więcej »
  
[ 23-01-2007 ]
Libia przeciwstawia się międzynarodowemu naciskowi w sprawie skazanych na karę śmierci bułgarskich pielęgniarek. W specjalnej deklaracji, o której informuje bułgarska agencja BTA, libijski parlament określa zarażenie libijskich dzieci wirusem HIV jako zbrodnię bez precedensu.
czytaj więcej »
  
[ 17-01-2007 ]
Przed warszawskim Sądem Okręgowym kontynuowany jest proces byłego szefa MSWiA, Andrzeja Milczanowskiego.
czytaj więcej »
  Rzecznik Praw Obywatelskich o areszcie tymczasowym
[ 16-01-2007 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich chce wyciągnięcia konsekwencji dyscyplinarnych wobec katowickiego prokuratora, który uniemożliwił mu kontakt z tymczasowo aresztowaną kobietą, będącą w zaawansowanej ciąży.
czytaj więcej »
  
[ 14-01-2007 ]
Ojciec Tadeusz Rydzyk zaapelował do słuchaczy Radia Maryja o pisanie listów otwartych wyrażających poparcie dla arcybiskupa Stanisłwa Wielgusa.
czytaj więcej »
  Krucjata Wielgusa
Daniel Klik [ 13-01-2007 ]
Abp Stanisław Wielgus powiedział, że nigdy nie złożył fałszywej przysięgi na ręce nuncjusza apostolskiego abp Józefa Kowalczyka w sprawie swoich kontaktów z SB. Przekazał też kopię tekstu przysięgi, którą złożył nuncjuszowi 2 grudnia 2006 r., z której wynika, że nigdy nie występował przeciwko Kościołowi i podkreślił, że treść tej przysięgi w całości podtrzymuje. Abp Kowalczyk powiedział wcześniej, że apb Wielgus dwukrotnie zataił przed nim informację o współpracy z SB.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Proces ekstradycyjny Edwarda Mazura został odroczony do 29 listopada. Po trwającej 3 godziny rozprawie amerykański sędzia federalny zapowiedział, że do tego czasu wyda decyzję w sprawie ewentualnego zwolnienia podejrzanego za kaucją w wysokości 4 milionów dolarów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl