Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Ziobro: dymisja byłaby dowodem szlachetności ze strony Jerzego Stępnia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Politycy: wyrok dla Ziobry jest nieproporcjonalny do winy
Bartosz Janus [ 14-12-2008 ]
Większość polityków określiła wyrok sądu jako bardzo surowy. Chodzi o orzeczenie sądu w procesie, jaki kardiochirurg Mirosław G. wytoczył o pomówienie Zbigniewowi Ziobrze.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 14-12-2008 ]
Na swoim blogu Janusz Palikot zapytał się Ziobry: "Panie Ziobro, publicznie pytam: ile Pan chce za mieszkanie?". Zadeklarował on, że odkupi lokum byłego ministra, by mógł on mógł zapłacić odszkodowanie kardiochirurgowi Mirosławowi G. Według zapowiedzi na blogu, Palikot chce stworzyć w tym mieszkaniu muzeum IV RP.
czytaj więcej »
  
[ 13-12-2008 ]
Członkowie PiS-u zapowiedzieli zbiórkę pieniędzy dla Zbigniewa Ziobry. Były minister sprawiedliwości przegrał proces z doktorem G. i ma wykupić telewizyjne spoty przepraszające kardiochirurga. Okazuje się, że pomoc kolegów partyjnych może być nielegalna – informuje dziennik.pl.
czytaj więcej »
  Ziobro zbankrutuje
Karolina Czaja [ 12-12-2008 ]
Zbigniew Ziobro ma kłopoty finansowe. Po przegranym procesie ma przeprosić w telewizji doktora Mirosława G. Wykupienie spotów to koszt nawet pół miliona złotych, jednak były minister twierdzi, że go na to nie stać.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 17-11-2008 ]
Zbigniew Ziobro zamierza poskarżyć się do Trybunału w Strasburgu, gdyż zostały naruszone jego prawa - podaje „Rzeczpospolita”. Jest to związane ze śledztwem płockiej prokuratury, która dążyła do uchylenia mu immunitetu, a teraz zwleka z zakończeniem sprawy.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 24-09-2008 ]
Warszawska Prokuratura Okręgowa umorzyła w środę śledztwo ws. uszkodzenia dwóch służbowych laptopów należących do Ministerstwa Sprawiedliwości, z których jeden użytkowany był przez byłego szefa tego resortu, Zbigniewa Ziobrę.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 14-09-2008 ]
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział, że pozwie do sądu każdą osobę, która będzie cytować jego słynne zdanie "już nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie" dotyczące dr. Mirosława G. Minister twierdzi, że wypowiedź ta, wyrwana z kontekstu, spowodowała "nagonkę prasową".
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2008 ]
Jak poinformował szef komisji regulaminowej Jerzy Budnik (PO), marszałek Sejmu przesłał do niej oświadczenie Zbigniewa Ziobry (PiS) w sprawie zrzeczenia się immunitetu. Komisja zajmie się nim na kolejnym posiedzeniu Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2008 ]
Po ponad godzinnym wystąpieniu w Sejmie, Zbigniew Ziobro zrzekł się immunitetu poselskiego. W czasie przemowy wyjaśniał jak w jego wersji wyglądała sprawa ujawnienia akt dot. mafii paliwowej Jarosławowi Kaczyńskiemu i konfrontował wniosek o odebranie mu immunitetu z interpretacjami prawnymi.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2008 ]
W dzisiejszych „Sygnałach dnia” Zbigniew Ziobro z PiS zapowiedział, że zrzeknie się immunitetu, ale dopiero po debacie sejmowej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl