Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Ziobro: dymisja byłaby dowodem szlachetności ze strony Jerzego Stępnia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 09-07-2008 ]
Dziś do marszałka Sejmu trafią dokumenty dotyczące wniosków o uchylenie immunitetu posłom Krzysztofowi Grzegorkowi z PO i Zbigniewowi Ziobrze z PiS. Teraz przyszłość każdego z wniosków będzie zależała już tylko od marszałka i Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Jeszcze dziś na biurko ministra sprawiedliwości ma trafić wniosek płockiej prokuratury o uchylenia immunitetu Zbigniewowi Ziobrze. Zbigniew Ćwiąkalski w TVN24 stwierdził, iż decyzję o jego podpisaniu podejmie w ciągu dwóch dni.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2008 ]
Zbigniew Ziobro na dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje wniosek o wotum nieufności dla ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego. Głównym powodem ma być upolitycznienie prokuratury.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2008 ]
Jutro do Sejmu ma trafić wniosek o uchylenie immunitetu Zbigniewowi Ziobro – twierdzi Bertold Kittel, jeden z autorów programu TVN "Kittel/Jabrzyk przedstawiają", którzy dowiedzieli się o sprawie.
czytaj więcej »
  
[ 02-06-2008 ]
Zbigniew Ziobro broni sądów 24-godzinnych, bo uważa, że PO chce je zlikwidować. Na dzisiejszej konferencji mówił, że największy spadek przestępstw drogowych powodowanych przez pijanych kierowców nastąpił w tych województwach, gdzie sądy 24-godzinne były najczęściej uruchamiane.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2008 ]
Zbigniew Ziobro opowiada "Newsweekowi" o ludziach, którzy fotografowali go, gdy wychodził z domu, a gdy go zauważyli, natychmiast uciekli. Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski zażąda od premiera wyjaśnień, czy specsłużby inwigilują opozycję.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 10-05-2008 ]
Według  "Gazety Wyborczej", Telewizja Publiczna pomogła Zbigniewowi Ziobrze w wykreowaniu negatywnego wizerunku Mirosława G.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 01-05-2008 ]
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski nie przepuści żadnej okazji, by dogryźć swojemu poprzednikowi. Właśnie ogłosił, że Zbigniew Ziobro nie ma czasu na pracę w sejmowej komisji, bo pochłonęły go sprawy uczuciowe. Jakie? Tego Ćwiąkalski już nie wyjaśnia.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
„Rzeczpospolita” przedstawiła sondaż pokazujący, z którymi politykami (jeżeli w ogóle) Polacy wiążą swoje nadzieje na przyszłość. Badanie zostało przeprowadzone przez GfK Polonia. Respondenci byli proszeni o wymienienie nazwisk trzech polityków, z którymi wiążą swoje nadzieje na przyszłość. Blisko dwie trzecie badanych nie podało ani jednego nazwiska, pokazując tym samym, że nie pokładają swoich nadziei w żadnym z polityków.
czytaj więcej »
  
[ 24-04-2008 ]
Sejmowe kuluary ożywiła dziś informacja, że Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka się zaręczyli. Oficjalnie potwierdził to Jacek Kurski.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl