Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Jakże mogę cieszyć się wolnością?\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 07-10-2007 ]
„Birmańska Partia Narodowa na Rzecz Demokracji, ugrupowanie pani Aung San Suu Kyi, nie wyklucza podjęcia rozmów z birmańską juntą wojskową dowodzoną przez generała Than Shwe.” – poinformował w sobotę Nyan Win, rzecznik partii.
czytaj więcej »
  Akcja AI "Stop rozlewowi krwi w Birmie!"
ed [ 05-10-2007 ]
W najbliższą sobotę od 15.00 przy stacji Metra Centrum w Warszawie odbędzie się happening Amnesty International przeciwko łamaniu praw człowieka w Myanmarze (dawna Birma). Organizacja będzie zbierać podpisy pod petycją do rządu Birmy i rozdawać warszawiakom czerwone wstążki - symbol solidarności z protestującymi w Myanmarze.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 03-10-2007 ]
Po wyjeździe z Birmy wysłannika OZN tamtejsze władze nasiliły aresztowania działaczy opozycyjnych. Dotychczas z Rangun – głównego centrum zeszłotygodniowych protestów mnichów - zostało wywiezionych osiem transportów z więźniami.
czytaj więcej »
  
Agata Kaczmarzyk - Pilipiuk [ 28-09-2007 ]
Co najmniej pięć osób zostało zabitych w byłej stolicy Birmy Rangunie podczas rozgramiania demonstracji antyrządowej w ostatnią środę. Wojsko przy pomocy pałek, gazu łzawiącego i pocisków próbowało nie dopuścić kilkudziesięciotysięcznego tłumu maszerujących mnichów i świeckich protestujących do najważniejszych świątyń buddyjskich w mieście.
czytaj więcej »
  
Democratic Voice of Burma [ 20-10-2006 ]
„Niezwykle ważne jest by nikt z zewnątrz nie mówił Birmańczykom, co mają robić. Musimy słuchać tego, co mówią ich liderzy oraz Aung San Suu Kyi…”  - mówi arcybiskup Desmond Tutu - laureat Pokojowej Nagrody Nobla.
czytaj więcej »
  
Democratic Voice of Burma [ 08-08-2006 ]

Trzeciego maja opublikowano raport na temat wolności drukowanych mediów z okazji Światowego Dnia Wolności Prasy, w którym nowojorski Komitet Obrony Dziennikarzy określił birmański rząd wojskowy, Radę do Spraw Przywrócenia Ładu i Porządku Państw, jako jeden z najgorszych gwałcicieli wolności prasy od czasów Północnej Korei.

czytaj więcej »
  
Democratic Voice of Burma [ 04-07-2006 ]

"...Jeśli raz zdecydujesz się bronić pewnych wartości, popierać je, nawet poświęcać się dla nich wbrew ludziom dookoła, to obliguje cię do wytrwania, a nawet do pójścia dalej i dalej... "

czytaj więcej »
  
[ 14-11-2010 ]
Birmańska opozycjonistka Aung San Suu Kyi w trakcie swojego pierwszego przemówienia po wyjściu na wolność mówiła o tym, że wolność słowa jest fundamentem demokracji. Powiedziała również, że chce „pracować ze wszystkimi siłami demokratycznymi” w Birmie.
czytaj więcej »
  
[ 13-11-2010 ]
Aung San Suu Kyi w areszcie domowym spędziła 20 lat życia.
czytaj więcej »
  Zamach w Birmie
Katarzyna Staudt [ 18-12-2009 ]
Według oficjalnych źródeł zginęło 8 osób, a 13 zostało rannych. Birmańska junta przypisuje ten atak separatystom z Karenu.
czytaj więcej »
1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl