Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Mularczyk: Stępień popełnił błąd               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 31-08-2008 ]
„Rzeczpospolita” donosi, że poseł PiS Arkadiusz Mularczyk chce wytoczyć proces byłemu prezesowi Trybunału Konstytucyjnego Jerzemu Stępniowi. Nie może jednak na razie złożyć pozwu, bo obecny prezes TK odmawia mu podania adresu Stępnia.
czytaj więcej »
  
Krzysztof Buczek [ 03-04-2006 ]

Po ostatnich wyborach partia rządząca zaczęła nam powoli pokazywać, jak wyglądać ma stanowienie i stosowanie prawa. Nic w tym dziwnego, w końcu w nazwie ma właśnie prawo, logiczne więc jest, że w swojej działalności kładzie na tę dziedzinę szczególny nacisk. Wyborcy o tym fakcie wiedzieli już od wielu miesięcy i często właśnie ze względu na to oddawali swój głos na Prawo i Sprawiedliwość. Skoro jakaś partia polityczna za jeden z głównych przedmiotów swojego zainteresowania uważa prawo, to przypuszczać można, iż jeśli dojdzie do władzy, to wreszcie w Polsce będzie upragniony porządek i szacunek do tegoż prawa. Jak ten szacunek wygląda w praktyce, wyborcy mogą przekonać się dopiero teraz.

czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 13-02-2010 ]
Złożona przez przywódcę Serbów bośniackich – Radovana Karadżicia – apelacja, w której zwrócił się on o przesunięcie wyznaczonego na 1 marca procesu w związku ze zmiana obrońcy, została odrzucona przez Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni w byłej Jugosławii.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2009 ]
Prezydent podpisał nowelizację ustawy o zarządzaniu kryzysowym. Jednakże zapowiedział, iż po wejściu jej w życie, niektóre zapisy nowelizacji zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2009 ]
Dziś odbyło się powtórne przesłuchanie przed sejmową komisją śledczą byłego zastępcy prokuratora generalnego, Jerzego Engelkinga. Świadek szczegółowo wyjaśnił m.in. że podczas słynnej konferencji, w której uczestniczył, nie złamał prawa ujawniając dane osobowe Honoraty Kaczmarek.
czytaj więcej »
  Mularczyk przeproszony?
[ 08-05-2009 ]
Pod koniec kwietnia przed sądem Arkadiusz Mularczyk z Andrzejem Zollem zawarli ugodę. Dziś jej finał miał miejsce na antenie TOK FM. Zoll oświadczył: „Wyrażam ubolewanie w związku ze swoją wypowiedzią. Nie było moją intencją zniesławienie pana posła Arkadiusza Mularczyka”.
czytaj więcej »
  
[ 05-02-2009 ]
Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, trzech byłych prezesów Trybunału Konstytucyjnego, w wydanym oświadczeniu, uznaje, że konflikt na szczytach władzy szkodzi Polsce w stopniu, którego dalej nie można tolerować, w związku z czym należy zmienić konstytucję.
czytaj więcej »
  Nowy regulamin Sejmu w Trybunale?
Kinga Marciniak [ 19-12-2008 ]
W piątek posłowie mają zdecydować o zmianach w regulaminie prac Sejmu proponowanych przez PO i mocno popieranych przez obecnego marszałka Bronisława Komorowskiego. Dla byłego marszałka Sejmu, Józefa Zycha (PSL), zmiany te mogą być niezgodne z konstytucją.
czytaj więcej »
  Umorzenie procesu Mularczyk kontra Zoll
Paulina Klejnowska [ 08-12-2008 ]
Proces karny o pomówienie, który wytoczył prof. Andrzejowi Zollowi poseł PiS Arkadiusz Mularczyk, został umorzony.
czytaj więcej »
  
[ 20-11-2008 ]
Zanim komisja śledcza rozpoczęła pierwszy etap prac związanych z wezwaniem Zbigniewa Ziobry, a więc umożliwienie mu swobodnej wypowiedzi, kilka godzin trwał spór o odwołanie Arkadiusza Mularczyka (PiS) ze składu komisji, a następne Sebastiana Karpiniuka (PO).
czytaj więcej »
1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl