Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Samoobrona i LPR żądają stanowisk               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Dorota Tarasiuk [ 07-08-2008 ]
Pervez Musharraf od 9 lat twardą ręką rządzi Pakistanem. Jego rządy rozpoczęły się w 1999 roku, po przewrocie wojskowym. Wówczas obalono Nawaza Sharifa, który obecnie stoi na czele ugrupowania politycznego-Ligi Muzułmańskiej.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
We wtorek wieczorem doszło do wewnątrzkoalicyjnego spotkania premiera Donalda Tuska z posłami Polskiego Stronnictwa Ludowego. Koalicjanci rozmawiali z szefem rządu przede wszystkim o reformie KRUS i procesie decentralizacji państwa.
czytaj więcej »
  
[ 02-06-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński wziął udział w otwarciu kongresu Europejskiej Organizacji Najwyższych Organów Kontroli. Powiedział tam, że Najwyższa Izba Kontroli jest najlepszą szkołą myśli państwowej.
czytaj więcej »
  NIK skontroluje resort Pawlaka
[ 31-05-2008 ]
Stało się jak zapowiadał prezydent. Najwyższa Izba Kontroli otrzymała wniosek od głowy państwa w sprawie kontroli resortu Waldemara Pawlaka, czy dba on o bezpieczeństwo energetyczne.
czytaj więcej »
  Koniec koalicji PO-PSL?
[ 12-05-2008 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe zgłasza coraz więcej zastrzeżeń do systemu współpracy na linii PO-PSL.
czytaj więcej »
  Kryzys koalicji PO-PSL?
Aneta Michalska [ 24-01-2008 ]
Mimo iż może się wydawać, że „związek” Platformy Obywatelskiej z Ludowcami funkcjonuje idealnie, w sejmowych kuluarach coraz częściej słychać doniesienia o groźbie kryzysu w koalicji. „Rzeczpospolita” ujawniła, że przyczyną rzekomego konfliktu jest podobno brak uzgadniania działań podejmowanych przez PO z PSL.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 15-01-2008 ]
Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła raport z kontroli polskich placówek edukacyjnych. Wynik jest szokujący. Przytłaczająca większość szkół nie zapewnia uczniom bezpiecznej ewakuacji.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 04-12-2007 ]
Wielu urzędników poprzedniego rządu i pracowników firm państwowych powraca po dwóch latach na stanowiska do Naczelnej Izby Kontroli. Na stanowisko doradcy prezesa powrócił były wiceminister finansów Paweł Banaś.
czytaj więcej »
  Deklaracja koalicyjna PO-PSL podpisana
[ 23-11-2007 ]
PAP informuje: Premier Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak podpisali w Sejmie Deklarację Koalicyjną PO-PSL. Koalicjanci zobowiązali się w niej, że "działania wspólnego rządu opierać się będą na fundamentach wolności i solidarności, równości wobec prawa, tolerancji i sprawiedliwości".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 20-11-2007 ]

Poseł PSL Eugeniusz Grzeszczak zapewnił na antenie TVN24, że do piątku zostanie podpisana Deklaracja Koalicyjna między PO a PSL. Według Grzeszczaka cały tekst jest gotowy. Czeka jedynie na poprawki redakcyjne i dopisanie jednego aspektu dotyczącego polityki zagranicznej.

 

czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl