Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Samoobrona i LPR żądają stanowisk               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-06-2007 ]
PiS, LPR i Samoobrona skończyły prace nad aneksem do umowy koalicyjnej. Dziś podpiszą go liderzy partii. Aneks zawiera punkty dotyczące najistotniejszych spraw dotyczących kraju.
czytaj więcej »
  PSL mediatorem w koalicji PO-PiS?
Dorota Kostrzewska [ 27-06-2007 ]
Dzisiejszy  "Dziennik" pisze o propozycji prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego Waldemara Pawlaka. Chce on wspomóc powstanie nowej koalicji PO-PiS.
czytaj więcej »
  Kalata sprawdzana przez NIK
Zofia Safteruk [ 24-06-2007 ]
„Wprost”: Kontrolerzy Najwyższej Izby Kontroli sprawdzają wszystkie umowy zlecenia zawarte w 2006 i 2007 roku w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, którym kieruje Anna Kalata.
czytaj więcej »
  Ultimatum Ligi Polskich Rodzin
Piotr Olejarz [ 16-06-2007 ]
Błyskawiczna reakcja Ligi Polskich Rodzin na brak zgody Prawa i Sprawiedliwości na reaktywację komisji śledczej do spraw Orlenu: wiceprezes LPR Wojciech Wierzejski zagroził, że jego partia nie poprze kandydata PiS na szefa NIK.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 16-06-2007 ]
"Jeśli Jarosław Kaczyński nie jest zadowolony z koalicjantów, może rozwiązać koalicję" - powiedział w TVN24 Andrzej Lepper.
czytaj więcej »
  Spotkanie koalicji - nowe ustalenia
[ 15-06-2007 ]
Podczas dzisiejszego spotkania koalicjantów ma dojść do przyjęcia pewnych ustaleń. Redukcja składki rentowej będzie głównym tematem obrad. Koalicjanci pracują od kilkunastu dni nad aneksem do umowy koalicyjnej.
czytaj więcej »
  Kandydaci PiS-u na szefa NIK-u
[ 26-05-2007 ]
Szefowa KRRiT Elżbieta Kruk, minister skarbu Wojciech Jasiński, szef BBN Władysław Stasiak oraz senator PiS Zbigniew Romaszewski - to osoby rozważane przez PiS jako kandydaci na stanowisko szefa Najwyższej Izby Kontroli.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2007 ]
Jak wynika z informacji podanych przez "Wprost" wszystkie miejsca w bankowej komisji śledczej, które do tej pory były zajmowane przez posłów PO i SLD zostaną obsadzone przez działaczy koalicji.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2007 ]

Bacznie obserwując wydarzenia na arenie politycznej możemy się zastanawiać i zarazem pytać o porządek demokratyczny w naszym kraju. A wszystko zaczęło się tak niewinnie i spektakularnie od POPiS: wpierw problemy z porozumieniem na szczeblu krajowym, przedwyborcza zbieżność programowa, a następnie powyborcza rozbieżność programowa doprowadziła do zablokowania budowy koalicji. Nasuwa się tylko oczywiste pytanie: czy program obu partii tak diametralnie się zmienił, czy raczej podyktowane to było partykularnymi interesami koalicjantów?

czytaj więcej »
  
[ 06-05-2007 ]
"Po tym roku Polacy są mniej dumni z własnej władzy”- powiedział szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk, oceniając koalicję PiS-Samoobrona- LPR.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl