Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Biblioteka               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Wyszukiwanie pliku
 

 

 
  Biblioteka e-polityki - Gry Polityczne
      Bank Światowy i MFW        Gry Polityczne        Historia Polski        Historia powszechna        Inne        Myśl Polityczna        ONZ i prawa człowieka        Organizacje europejskie        Partie Polityczne - Świat        Partie Polityczne III RP        Polska-UE        Prawo III RP        Rywingate      
 
 
 
 

Yes Prime Minister

Opis: Gra powstała na podstawie serialu "Tak jest, panie premierze", telewizyjnej karykatury życia polityków. Utrzymana w klimacie pierwowzoru, gra jest tak naprawdę kolejnym odcinkiem serialu. Tym razem jednak na jego fabułę wpływ może mieć każdy.

Solidarność

Opis: Zadaniem gracza jest pokierowanie NSZZ "Solidarność", począwszy od pamiętnego 13 grudnia 1981. Do dyspozycji mamy ulotki, strajki, demonstracje itp. Jeśli więc czujesz, że spisałbyś się lepiej, niż Lech Wałęsa, do dzieła !!

President Elect

Opis: President Elect do dziś pozostaje jedną z najsolidniejszych symulacji amerykańskiej kampanii prezydenckiej. Mamy za zadanie pokierować ostatnimi 4 tygodniami dowolnie wybranej spośród kampanii z lat 1960-88. Istnieje opcja wyłączenia danych historycznych.

Floor 13

Opis: Wcielamy się w postać dyr. generalnego Dep. Rybołówstwa brytyjskiego Ministerstwa Rolnictwa. Oficjalnie. Naprawdę kierujemy najtajniejszymi ze służb specjalnych - grupą "Trzynaste piętro". Oryginalna instrukcja + podpowiedzi (wersja angielska)

Computer Diplomacy

Opis: Wydana w 1984 "Computer Diplomacy" jest bodaj pierwszą w historii grą symulującą rozgrywki dyplomatyczne. Lekcja historii, drodzy Państwo :) Instrukcja do gry (format TXT, wersja angielska)

Balance of Power 2

Opis: Gra symulująca zimnowojenne zmagania USA i ZSRR o poszerzenie swoich sfer wpływów o kolejne państwa. Wersja zaktualizowana i dostosowana do pracy w środowisku Windows wydanego pierwotnie w 1985 roku programu. Dodatkowo gra zawiera instrukcję.

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl