Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Biblioteka               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Wyszukiwanie pliku
 

 

 
  Biblioteka e-polityki - Polska-UE
      Bank Światowy i MFW        Gry Polityczne        Historia Polski        Historia powszechna        Inne        Myśl Polityczna        ONZ i prawa człowieka        Organizacje europejskie        Partie Polityczne - Świat        Partie Polityczne III RP        Polska-UE        Prawo III RP        Rywingate      
 
 
 
 

Raport monitorujący KE dotyczący przygotowań Polski do członkowstwa w UE - 2003 ( wersja angielska )

Opis: Najświeższy raport Komisji Europejskiej oceniajacy stan polskiej gospodarki i stan przygotowania instytucjonalnego do członkostwa.

Polska strategia rozszerzenia 2002

Opis: Dokument przedstawia stan przygotowań Polski do członkostwa w UE i wprowadza jego ocenę wartosciującą. Omówia on również kwestie finansowe związane z przyjęciem Polski do UE.

Polska : program \" Partnerstwo dla członkostwa \"

Opis: Celem programu "Partnerstwo dla członkostwa" jest ujęcie w jednolite ramy dziedzin priorytetowych, wymagających dalszych dostosowań do standartów przedstawionych przez UE.

Podstawowe dane statystyczne dotyczące krajów kandydackich - 2003 ( wersja angielska )

Opis: Znajdziecie tu dane odnoszace się do naprawdę szerokiej tematyki : od średniej ilości łóżek szpitalnych na 1000 mieszkańców, przez udział rolnictwa w tworzeniu PKB, aż do struktury społecznej krajów kandydujących do UE.

Podstawowe dane dotyczące krajów kandydackich - 1998 ( wersja angielska )

Opis: Dokument ten zawiera dane na temat powierzchni, ludnosci i gęstości zaludnienia dziesięciu krajów kandydackich. Można tu także znaleźć informacje na temat rozmaitych wskaźników gospodarczych za rok 1998.

Okresowy Raport KE dotyczący Polski - 2002

Opis: Raport Komisji Europejskiej zawiera wszechstronną ocenę reform podjętyych przez Polskę w celu dostosowania się do standartów UE. Dokument też wskazuje błedy i niedostatki w polskiej strategii przygotowań.

Okresowy raport KE dotyczący Polski - 2001

Opis: Raport Komisji Europejskiej zawiera wszechstronną ocenę reform podjętyych przez Polskę w celu dostosowania się do standartów UE. Dokument też wskazuje błedy i niedostatki w polskiej strategii przygotowań.

Narodowy program przygotowania do członkowstwa w UE - wstęp

Opis: Narodowy program przygotowania do członkowstwa w UE zawiera główne wytyczne dla administracji rzadowej w kwestii reformy państwa i dostosowania go do wymogów stawianych przez UE.

Narodowa Strategia Integracji

Opis: Narodowa Strategia Integracji zarysowuje główne kierunki działania i wytyczne dla organów administracji państwowej jak i dla innych uczestników procesu integracji.

Integracja Polski z UE - program informowania społeczeństwa

Opis: Dokument administracji rządowej Jerzego Buzka mający za zadanie instytucjonalizacje działań informacyjnych zwiazanych z akcesją Polski do UE.

Informacja dołączona do okresowego raportu KE dot. Polski - 2001

Opis: Dokument obejmujący całokształt przemian i reform dokonanych w Polsce w latach 2000-2001 i ich rolę w procesie przystosowania Polski do wymagań cżłonkowstwa.

Informacja dołączona do okresowego raportu KE dot. Polski - 2000

Opis: Dokument obejmujący całokształt przemian i reform dokonanych w Polsce w latach 1999 - 2000 i ich rolę w procesie przystosowania Polski do wymagań cżłonkowstwa we wspólnocie europejskiej.

Harmonogram działań implementacyjnych narodowej strategii integracji

Opis: Narodowa strategia integracji jest dokumentem rządowym przygotowanym zgodnie z uchwałą sejmu z 14 marca 1996. Harmonogram działań implementacyjnych określa kolejność i sposoby realizacji poszczególnych reform zwiazanych z przygotowaniem do członkostwa.

Decyzja Rady UE o przyjęciu krajów kandydackich - 14 kwiecień 2003

Opis: Dokument ten otworzył przed dziesiatką krajów kandydackich faktyczną możliwość uzyskania członkowstwa w Unii Europejskiej

Addendum do okresowego raportu KE dot. Polski - 2000-2001

Opis: Dokument ocenia proces dostosowania Polski do spełnienia tych wymogów między innymi w sferze : swobodnego przepływu osób, towarów, usług i kapitału; prawodawstwa; rolnictwa; polityki konkurencji;

Addendum do okresowego raportu KE dot. Polski - 1999-2000

Opis: Dokument proces dostosowania Polski do spełnienia tych wymogów między innymi w sferze : swobodnego przepływu osób, towarów, usług i kapitału; prawodawstwa; rolnictwa; polityki konkurencji;

 pierwsza poprzednia 1 2   
 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl